HLINÍKOVÉ PERGOLY A ZIMNÍ ZAHRADY

Vyrábíme montované pergoly z hliníkových profilů Španělského výrobce. Profily jsou opatřené práškovým lakováním dle přání zákazníka. Výhodou stavby z lakovaného hliníku je dlouholetá životnost bez jakýchkoliv úprav, nízká váha, snadná a tím i časově nenáročná montáž. Další výhodou je, že námi dodaná konstrukce je ihned připravena pro montáž zasklívacích systémů, nebo screenových rolet. Díky tomu získáte prosklenou místnost spojenou s okolním světem, pro chvíle ve dnech, kdy počasí ještě, nebo už, není moc přívětivé.

Zimní zahradu si u nás můžete sestavit z několika variant dle cenové náročnosti, designu a materiálů.

Máme pro Vás na výběr z několika variant střešních krytin, bočního zasklení a nadsvětlíků, tak aby si každý vybral.

Naše konstrukce má integrovaný okap se svodem schovaným v předním sloupu konstrukce, takže je vidět pouze vývod okapní trubky a tudíž okap nijak vizuálně nenarušuje konstrukci.

Pro stavbu konstrukce potřebujeme jen připravený pevný podklad. Přijedeme k Vám na určené místo, probereme Vaše požadavky, navrhneme řešení a  vytvoříme cenovou nabídku. Pak už se můžete těšit z nového prostoru.

Hliníkové pergoly a zimní zahrady vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. Pokud Vám to nyní finance nedovolí, nebo se prostě rozhodnete později, můžete nejprve začít stavbou pergoly a potom ji osadit jedním z našich nabízených zasklívacích posuvných nebo fixních systémů a rozšířit si obytný prostor o sezónní zimní zahradu.

Naše zimní zahrady nemají přerušené tepelné mosty.

Pokud by jste chtěli vidět pergolu nebo zimní zahradu na vlastní oči, navštivte nás po předchozí telefonické dohodě na adrese:  PRODOMA, Beethovenova 4182, Chomutov     TEL. 733 715 501