Hliníkové pergoly a zimní zahrady

Vyrábíme montované hliníkové pergoly  opatřené práškovým lakováním dle přání zákazníka. Výhodou stavby z lakovaného hliníku je dlouholetá životnost bez jakýchkoliv úprav, nízká váha, snadná a tím i časově nenáročná montáž. Další výhodou je, že námi dodaná konstrukce je ihned připravena pro montáž zasklívacích systémů. Díky tomu získáte prosklenou místnost spojenou s okolním světem, pro chvíle ve dnech, kdy počasí ještě, nebo už není moc přívětivé.

Konstrukce se dá osadit různou střešní krytinou dle přání -bezpečnostní sklo, plný nebo komůrkový polykarbonát.....

Pro stavbu konstrukce potřebujeme jen připravený pevný podklad. Přijedeme k Vám na určené místo, probereme Vaše požadavky, navrhneme řešení a  vytvoříme cenovou nabídku. Pak už se můžete těšit z nového prostoru.

Naše hliníkové pergoly vyrábíme na míru Vašeho domu, nebo prostoru. Pokud Vám to nyní finance nedovolí, nebo se prostě rozhodnete později, můžete nejprve začít stavbou pergoly a potom ji osadit jedním z našich nabízených zasklívacích posuvných nebo fixních systémů a rozšířit si obytný prostor o sezónní zimní zahradu.

Naše zimní zahrady nemají tepelné mosty, proto se využívají hlavně od jara do podzimu. 

Pokud by jste chtěli vidět pergolu nebo zimní zahradu na vlastní oči, navštivte nás po předchozí telefonické dohodě na adrese:  PRODOMA Beethovenova 4182, Chomutov