STÍNÍCÍ TECHNIKA

Montujeme pro Vás produkty českého výrobce KASKO


INTERIÉROVÉ HLINÍKOVÉ ŽALUZIE - Vhodné do každého okna a do každého prostoru. Mnoho variant provedení, žaluzie ovládané řetízkem, provázkem tyčkou nebo motorem.  Vnitřní žaluzie Vám poskytnou komfort regulace světla v místnosti a stanou se nedílnou součástí vybavení domacnosti nebo kanceláře.


INTERIÉROVÉ LÁTKOVÉ STÍNĚNÍ Roletky , vertikální žaluzie, plisé nebo posuvné stěny. To všechno si lze přdstavit pod tímto označením. Oba výrobci nabízejí širokou škálu druhů látek a různých provedení jednotlivých druhů zastínění.


SÍTĚ PROTI HMYZU - Sítě proti hmyzu do každého okna nebo dveří. Už Vás nebude obtěžovat poletující hmyz a přitom oceníte design a funkčnost nabízených sítí.  Můžeme nabídnout  sítě pevné,posuvné,  rolovací, okení a dveřní.  Opět v široké škále barev a provedení.....


EXTERIÉROVÉ ŽALUZIE -  jsou perfektní ochranou nejen proti slunci, ale také proti horku. Tento produkt nabízí komfort nastavení světla v místnosti a zároveň slouží jako ochrana před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Dodávají se v různých provedeních lamel a barev, s ručním, nebo motorovým ovládáním, třeba i dálkově řízené. V nabídce EXT- 50, C60, C80, F 80, Z70, Z90


VENKOVNÍ ROLETY - vám zajistí jak soukromí, tak ochranu před zloději. Opět je nabízen široký výběr provedení v motorové i manuální verzi. Rolety se vyrábějí s dvěma základními boxy - zaomítací a přiznané. Zaomítací se schovají pod fasádu již při stavbě domu a po dokončení nejsou vidět. Přiznané jsou vidět při pohledu na okno a dají se lakovat do všech odstínů RAL.


SCREENOVÉ ROLETY - jsou perfektním moderním stínícím doplňkem pro pergoly, rodinné domy a kanceláře. Roletami se dají zastínit rozměrné plochy až  6 x 3m. V těchto rozměrech se používají pouze motorové pohony.