Montáž a prodej stínící techniky

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky nejvyšší kvality zn. CLIMAX a KASKO. Oba dva Čeští výrobci kladou důraz na kvalitu a rozmanitost svých výrobků.        

                                     CLIMAX                                                          KASKO INTERIÉROVÉ HLINÍKOVÉ ŽALUZIE - Vhodné do každého okna a do každého prostoru. Mnoho variant provedení, žaluzie ovládané řetízkem, provázkem tyčkou nebo motorem.  Vnitřní žaluzie Vám poskytnou komfort regulace světla v místnosti a stanou se nedílnou součástí vybavení domacnosti nebo kanceláře.


INTERIÉROVÉ LÁTKOVÉ STÍNĚNÍ -  Roletky , vertikální žaluzie, plisé nebo posuvné stěny. To všechno si lze přdstavit pod tímto označením. Oba výrobci nabízejí širokou škálu druhů látek a různých provedení jednotlivých druhů zastínění.


SÍTĚ PROTI HMYZU - Sítě proti hmyzu do každého okna nebo dveří. Už Vás nebude obtěžovat poletující hmyz a přitom oceníte design a funkčnost nabízených sítí.  Můžeme nabídnout  sítě pevné,posuvné,  rolovací, okení a dveřní.  Opět v široké škále barev a provedení.....


..... další široký výběr ostatní stínící techniky jako jsou například exterierové žaluzie a rolety a jejich detailní informace  najdete v odkazech jednotlivých výrobců, stačí kliknout......