ZASKLENÍ BALKÓNŮ A LODŽIÍ

GLASA - rámový posuvný systém. Jednotlivá křídla jezdí v ose kolejnice a při otevření zajíždí za sebe.Nejrozšířenejší systém pro zasklení otevřených zastřešených prostorů. Výplň 4 - 6mm kalené bezpečnostní sklo ESG, jde také osadit izolačním dvojitým sklem. Jednoduchá konstrukce zajišťuje bezproblémový chod a jednoduchou obsluhu. Na výběr jsou 2 - 4 kolejnicové provedení. Spodní kolejnice je nosná a výška kolejnice je 30mm, tudíž je minimální překážkou. Je opatřená drenážními otvory pro odtok vody. Systém je finančně nejdostupnější.TERMOGLASS - bezrámový posuvný systém. Jednotlivá křídla jezdí po ose zasklení a při otevření zajíždějí vedle sebe. Systém je osazen bezpečnostní kaleným sklem o síle 6 mm. Sklo je usazeno v hliníkových horizontálních profilech a mezery mezi křídly jsou vyplněny silikonovým těsněním. Lze vybrat 2 - 4 kolejnicové provedení.


LUMON - bezrámový posuvný a otočný systém. Jednotlivá skla usazená pouze v horizontálních profilech jezdí za sebou a na konci systému se vytočí k boční stěně, tím zajišťuje úplné otevření prosklené stěny. Vyznačuje se vysokou kvalitou a elegantním propracovaným designem. Nízká spodní kolejnice zaručuje minimální překážku . Horní kolejnice je nosná. Systém je osazen bezpečnostním kaleným sklem 8 - 10 mm dle plochy zasklení. Prodloužená záruka 5 let !!!


IVETA - bezrámový otočný a posuvný systém. Jednotlivá skla usazená pouze v horizontálních profilech jezdí za sebou a na konci systému se vytočí k boční stěně, tím zajišťuje úplné otevření prosklené stěny. Jednotlivá skla jsou dobře přístupná k mytí i z vnější strany. Tabule jezdí v horní kolejnici a spodní kolejnice je pouze vodící. Veškerá váha je soustředěna do stropního panelu.


ALUVISTA - bezrámový posuvný a otočný systém. Křídla systému nemají ani horizontální profil. Skla se pohybují po spodní kolejnici pomocí plastových kamenů opatřených ložiskovými kolečky a na konci kolejnice se otáčí ke stěně. Snadné mytí z vnější strany. Horní kolejnice je vodící. Díky  jednoduchému a elegantnímu provedení je tento systém velice oblíben.