ZASKLÍVÁCÍ SYSTÉMY terasy a pergoly

GLASA rámový posuvný systém. Jednotlivá křídla jezdí v ose kolejnice a při otevření zajíždí za sebe.Nejrozšířenejší systém pro zasklení otevřených zastřešených prostorů. Výplň 4 - 6mm kalené bezpečnostní sklo ESG, jde také osadit izolačním dvojitým sklem. Jednoduchá konstrukce zajišťuje bezproblémový chod a jednoduchou obsluhu. Na výběr jsou 2 - 4 kolejnicové provedení. Spodní kolejnice je nosná a výška kolejnice je 30mm, tudíž je minimální překážkou. Je opatřená drenážními otvory pro odtok vody. Systém je finančně nejdostupnější.

ALUCOMBI plus - rámový posuvný systém. Jedná se stejný princip jako u systému Glasa, jen s tím rozdílem, že tento systém je vhodný pro zasklení teras, kde světlá výška prostoru je větší než 2200 mm. Profily jsou zesílené a tím dochází k menším průhybům jednotlivých křídel při nárazu větru.


LUMON bezrámový posuvný a otočný systém. Jednotlivá skla usazená pouze v horizontálních profilech jezdí za sebou a na konci systému se vytočí k boční stěně, tím zajišťuje úplné otevření prosklené stěny. Vyznačuje se vysokou kvalitou a elegantním propracovaným designem. Nízká spodní kolejnice zaručuje minimální překážku . Horní kolejnice je nosná. Systém je osazen bezpečnostním kaleným sklem 8 - 10 mm dle plochy zasklení. Prodloužená záruka 5 let !!!


TERMOGLASS bezrámový posuvný systém. Jednotlivá křídla jezdí po ose zasklení a při otevření zajíždějí vedle sebe. Systém je osazen bezpečnostní kaleným sklem o síle 6 mm. Sklo je usazeno v hliníkových horizontálních profilech a mezery mezi  křídly jsou vyplněny silikonovým těsněním. Lze vybrat 2 - 4 kolejnicové provedení. 

.....některé z realizovaných zakázek