ZASKLÍVÁCÍ SYSTÉMY PRO PERGOLY 

GLASA rámový posuvný systém. Jednotlivá křídla jezdí v ose kolejnice a při otevření zajíždí za sebe.Nejrozšířenejší systém pro zasklení otevřených zastřešených prostorů. Výplň 4 - 6mm kalené bezpečnostní sklo ESG, jde také osadit izolačním dvojitým sklem. Jednoduchá konstrukce zajišťuje bezproblémový chod a jednoduchou obsluhu. Na výběr jsou 2 - 4 kolejnicové provedení. Spodní kolejnice je nosná a výška kolejnice je 30mm, tudíž je minimální překážkou. Je opatřená drenážními otvory pro odtok vody. Svislé profily jsou 30mm široké a při dovření zajiždějí za sebe, tudíž se stávájí minimální vizuální překážkou. Systém je finančně nejdostupnější.


LUMON bezrámový posuvný a otočný systém. Jednotlivá skla usazená pouze v horizontálních profilech jezdí za sebou a na konci systému se vytočí k boční stěně, tím zajišťuje úplné otevření prosklené stěny. Vyznačuje se vysokou kvalitou a elegantním propracovaným designem. Nízká spodní kolejnice zaručuje minimální překážku . Horní kolejnice je nosná, tudíž musíte počítat s tím, že všechna váha skel zatíží konstrukci. Systém je osazen bezpečnostním kaleným sklem 8 - 10 mm dle plochy zasklení. Prodloužená záruka 5 let !!!


ALUFLEXI 10MM bezrámový posuvný systém. Jednotlivá křídla jezdí po ose zasklení a při otevření zajíždějí za sebe. Při shrnutí je vidět pouze jedno nebo dvě křídla na krajích, dle toho jaká sestava se zvolí. Systém se posunuje po spodní kolejnici a horní kolejnice je vodící. Tento systém je osazen bezpečnostním sklem ESG 10mm. Spodní kolejnice je 30mm vysoká a horní 60mm. Horizontální profil křídla je vysoký 60mm. Můžeme tento systém osadit i takzvanou interiérovou kolejnicí 20mm a tím snížíme přechodový práh. Systém je možné doplnit kovovým madlem se zámkem.


CORTI - rámový posuvný systém. Tento systém je možné osadit jednoduchým, nebo dvojitým sklem. Rám je 50mm široký a tím se vyznačuje vysokou tuhostí i ve větších rozměrech. Výplň zasklívacího systému je utěsněna  v rámu gumovým těsněním, tudíž zde není použit silikonový tmel. Je zde samozřejmě možné provést montáž fixních stěn.         K dispozici je několik druhů madel a systémů zamykání. Jednotlivá křídla jezdí v ose mezi  stěnami na 60mm kolejnici a zajíždejí za sebe.


PVC STĚNY -  pevné rolovací plastové stěny. Tento systém je vhodný pro nenáročné uživatele. Je výrazně  méně finančně náročný, než zasklívací systémy! Oproti tomu , funkci plní stejnou. Ochrání prostor před nepříjemným větrem, sněhem, deštěm a nečistotami. Všechny lemy jsou strojově šité a tudíž se vyznačují dlouhou životností. Stěna je uchycena v horním trámu nebo jeklu a visí dolů. V bočních sloupcích je upevněna kovovými oky a pomocí obrtlíků tak , aby byla stěna napnutá a neklepala se při větru. Jakmile budete chtít stěnu odstranit, třeba kvůli horku, jednoduše ji srolujete k hornímu trámu a zajistíte úvazky.


ZÁBRADLÍ - hlíníkové fixní zábradlí. Využití kdekoliv na balkónech a lodžiích, ale také u zimních zahrad. Hliníkové profily jsou opatřeny práškovou barvou a dokážeme lakovat do jakékoliv barvy dle vzorníku RAL. Výplň zábradlí pak je na rozhodnutí každého zákazníka od bezpečnostního skla čirého, přes barevné, polykarbonátové, nebo třeba Cetrisové desky.

.....některé z realizovaných zakázek